😍 Filtre kısmını kullanarak, tahmini puanlarınızı yazarak kazanabileceğiniz üniversiteleri görüntüleyebilirsiniz. | 😉 Tabloları görüntülerken üniversite ismi veya lise isimlerine tıklayarak favoriye alabilirsiniz. | 🥰 Favorilerinizi whatsapp, sms veya telgram ile arkadaşlarınıza gönderin. | 😲 Üniversite tercih sayfamızı kesinlikle kullanmalısınız.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Puanları ve Sıralamaları

Son 3 yıl Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sıralamaları, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi bölümleri, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi tyt taban puanları, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi ayt taban puanları, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sayısal puanları, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sözel puanları, Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi eşit ağırlık puanları ve Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi dil puanları bilgilerini aşağıdaki tablodan bulabilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi bölümleri?

Aşağıdaki tabloda Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2 yıllık bölümler ve Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 yıllık bölümleri öğrenebilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi tyt taban puanları? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi tyt bölümleri? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sayısal bölümleri? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi sözel bölümleri? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi eşit ağırlık bölümleri? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi aöf bölümleri? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi açıköğretim bölümleri?

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi tyt, say, söz, ea puan türü bölümleri ve taban puanları aşağıdaki tabloda mevcut.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi kaç puan yeter? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi kaç sıralama ile alıyor?

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi için en az kaç puan gerektiğini TABAN PUAN ve SIRALAMA başlıklarına tıklayarak sıralama yaparak öğrenebilirsiniz. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi bölümleri en az puana veya en yüksek puana göre sıralanacaktır.

🍛 Tabloda aynı bölümden birden fazla görebilirsiniz. Bunun nedeni aynı bölümün farklı kampüslerde olmasından dolayı olup, tercih zamanı buraları ayrı ayrı tercih edebilirsiniz.

🍛 Tabloda yer alan renkli veriler 2023, 2022 ve 2021 yıllarına aittir.

🍛 Bölüm isimlerine tıklayarak favori listenizi oluşturabilirsiniz. Bu listeye daha sonra ulaşabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz.

🍛 Tabloda BÖLÜM ve PUAN TÜRÜ tıklayarak sıralama yapabilirsiniz.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Puanları ve Sıralamaları


BÖLÜMEĞİTİMSIRALAMATABAN
PUAN
PUAN
TÜRÜ
SÜRE
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği
Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler Fakültesi
Ücretli
Örgün
---
Dolmadı
Dolmadı
---
Dolmadı
Dolmadı
EA4 YIL

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Yorumları

YORUMUNUZ GÖNDERİLDİ 🥰
(En Geç 2 Saat İçerisinde Cevaplanacaktır.)
💌 Günlük 2 Yorum Hakkınız Var.
avatar
Ece
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi devlet mi özel mi?
PUANTR:Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi üniversitesidir.
avatar
Ertan
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi en popüler sayısal bölümleri hangileri?
PUANTR:Yukarıdaki tabloda puan türüne tıklayarak sıralama yapabilirsiniz. Puan türünde SAY yazanın olduğu satırlardaki bölümler en popüler olanlar yukarıdan aşağıya doğru sıralanmış olcaktır.
avatar
Miray
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi lisans bölümleri? Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi önlisans bölümleri?
PUANTR:Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi lisans ve önlisans bölümlerini yorumda belirtmektense yukarıdaki tabloda daha detaylı görebilirsiniz. Eğitim süresi 2 yıl olanlar önlisans bölümleri olup, 4 yıl ve üzeri olanlar lisans bölümleridir.
LiSTEM
MENü
🚀
🍪 Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.