😍 Filtre kısmını kullanarak, tahmini puanlarınızı yazarak kazanabileceğiniz üniversiteleri görüntüleyebilirsiniz. | 😉 Tabloları görüntülerken üniversite ismi veya lise isimlerine tıklayarak favoriye alabilirsiniz. | 🥰 Favorilerinizi whatsapp, sms veya telgram ile arkadaşlarınıza gönderin. | 😲 Üniversite tercih sayfamızı kesinlikle kullanmalısınız.

Azerbaycan Tıp Üniversitesi Puanları ve Sıralamaları

Son 3 yıl Azerbaycan Tıp Üniversitesi taban puanları, Azerbaycan Tıp Üniversitesi sıralamaları, Azerbaycan Tıp Üniversitesi bölümleri, Azerbaycan Tıp Üniversitesi tyt taban puanları, Azerbaycan Tıp Üniversitesi ayt taban puanları, Azerbaycan Tıp Üniversitesi sayısal puanları, Azerbaycan Tıp Üniversitesi sözel puanları, Azerbaycan Tıp Üniversitesi eşit ağırlık puanları ve Azerbaycan Tıp Üniversitesi dil puanları bilgilerini aşağıdaki tablodan bulabilirsiniz.

Azerbaycan Tıp Üniversitesi bölümleri?

Aşağıdaki tabloda Azerbaycan Tıp Üniversitesi 2 yıllık bölümler ve Azerbaycan Tıp Üniversitesi 4 yıllık bölümleri öğrenebilirsiniz.

Azerbaycan Tıp Üniversitesi tyt taban puanları? Azerbaycan Tıp Üniversitesi tyt bölümleri? Azerbaycan Tıp Üniversitesi sayısal bölümleri? Azerbaycan Tıp Üniversitesi sözel bölümleri? Azerbaycan Tıp Üniversitesi eşit ağırlık bölümleri? Azerbaycan Tıp Üniversitesi aöf bölümleri? Azerbaycan Tıp Üniversitesi açıköğretim bölümleri?

Azerbaycan Tıp Üniversitesi tyt, say, söz, ea puan türü bölümleri ve taban puanları aşağıdaki tabloda mevcut.

Azerbaycan Tıp Üniversitesi kaç puan yeter? Azerbaycan Tıp Üniversitesi kaç sıralama ile alıyor?

Azerbaycan Tıp Üniversitesi için en az kaç puan gerektiğini TABAN PUAN ve SIRALAMA başlıklarına tıklayarak sıralama yaparak öğrenebilirsiniz. Azerbaycan Tıp Üniversitesi bölümleri en az puana veya en yüksek puana göre sıralanacaktır.

🍛 Tabloda aynı bölümden birden fazla görebilirsiniz. Bunun nedeni aynı bölümün farklı kampüslerde olmasından dolayı olup, tercih zamanı buraları ayrı ayrı tercih edebilirsiniz.

🍛 Tabloda yer alan renkli veriler 2023, 2022 ve 2021 yıllarına aittir.

🍛 Bölüm isimlerine tıklayarak favori listenizi oluşturabilirsiniz. Bu listeye daha sonra ulaşabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz.

🍛 Tabloda BÖLÜM ve PUAN TÜRÜ tıklayarak sıralama yapabilirsiniz.

Azerbaycan Tıp Üniversitesi Puanları ve Sıralamaları


BÖLÜMEĞİTİMSIRALAMATABAN
PUAN
PUAN
TÜRÜ
SÜRE
Tıp
Tıp Fakültesi
Ücretli
Örgün
49782
Dolmadı
32061
459.437
Dolmadı
414.790
SAY6 YIL

Azerbaycan Tıp Üniversitesi Yorumları

YORUMUNUZ GÖNDERİLDİ 🥰
(En Geç 2 Saat İçerisinde Cevaplanacaktır.)
💌 Günlük 2 Yorum Hakkınız Var.
avatar
Seda
Azerbaycan Tıp Üniversitesi devlet mi özel mi?
PUANTR:Azerbaycan Tıp Üniversitesi üniversitesidir.
avatar
Sefa
Azerbaycan Tıp Üniversitesi en popüler sayısal bölümleri hangileri?
PUANTR:Yukarıdaki tabloda puan türüne tıklayarak sıralama yapabilirsiniz. Puan türünde SAY yazanın olduğu satırlardaki bölümler en popüler olanlar yukarıdan aşağıya doğru sıralanmış olcaktır.
avatar
Sibel
Azerbaycan Tıp Üniversitesi lisans bölümleri? Azerbaycan Tıp Üniversitesi önlisans bölümleri?
PUANTR:Azerbaycan Tıp Üniversitesi lisans ve önlisans bölümlerini yorumda belirtmektense yukarıdaki tabloda daha detaylı görebilirsiniz. Eğitim süresi 2 yıl olanlar önlisans bölümleri olup, 4 yıl ve üzeri olanlar lisans bölümleridir.
LiSTEM
MENü
🚀
🍪 Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.