😍 Filtre kısmını kullanarak, tahmini puanlarınızı yazarak kazanabileceğiniz üniversiteleri görüntüleyebilirsiniz. | 😉 Tabloları görüntülerken üniversite ismi veya lise isimlerine tıklayarak favoriye alabilirsiniz. | 🥰 Favorilerinizi whatsapp, sms veya telgram ile arkadaşlarınıza gönderin. | 😲 Üniversite tercih sayfamızı kesinlikle kullanmalısınız.

Bakü Devlet Üniversitesi Puanları ve Sıralamaları

Son 3 yıl Bakü Devlet Üniversitesi taban puanları, Bakü Devlet Üniversitesi sıralamaları, Bakü Devlet Üniversitesi bölümleri, Bakü Devlet Üniversitesi tyt taban puanları, Bakü Devlet Üniversitesi ayt taban puanları, Bakü Devlet Üniversitesi sayısal puanları, Bakü Devlet Üniversitesi sözel puanları, Bakü Devlet Üniversitesi eşit ağırlık puanları ve Bakü Devlet Üniversitesi dil puanları bilgilerini aşağıdaki tablodan bulabilirsiniz.

Bakü Devlet Üniversitesi bölümleri?

Aşağıdaki tabloda Bakü Devlet Üniversitesi 2 yıllık bölümler ve Bakü Devlet Üniversitesi 4 yıllık bölümleri öğrenebilirsiniz.

Bakü Devlet Üniversitesi tyt taban puanları? Bakü Devlet Üniversitesi tyt bölümleri? Bakü Devlet Üniversitesi sayısal bölümleri? Bakü Devlet Üniversitesi sözel bölümleri? Bakü Devlet Üniversitesi eşit ağırlık bölümleri? Bakü Devlet Üniversitesi aöf bölümleri? Bakü Devlet Üniversitesi açıköğretim bölümleri?

Bakü Devlet Üniversitesi tyt, say, söz, ea puan türü bölümleri ve taban puanları aşağıdaki tabloda mevcut.

Bakü Devlet Üniversitesi kaç puan yeter? Bakü Devlet Üniversitesi kaç sıralama ile alıyor?

Bakü Devlet Üniversitesi için en az kaç puan gerektiğini TABAN PUAN ve SIRALAMA başlıklarına tıklayarak sıralama yaparak öğrenebilirsiniz. Bakü Devlet Üniversitesi bölümleri en az puana veya en yüksek puana göre sıralanacaktır.

🍛 Tabloda aynı bölümden birden fazla görebilirsiniz. Bunun nedeni aynı bölümün farklı kampüslerde olmasından dolayı olup, tercih zamanı buraları ayrı ayrı tercih edebilirsiniz.

🍛 Tabloda yer alan renkli veriler 2023, 2022 ve 2021 yıllarına aittir.

🍛 Bölüm isimlerine tıklayarak favori listenizi oluşturabilirsiniz. Bu listeye daha sonra ulaşabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz.

🍛 Tabloda BÖLÜM ve PUAN TÜRÜ tıklayarak sıralama yapabilirsiniz.

Bakü Devlet Üniversitesi Puanları ve Sıralamaları


BÖLÜMEĞİTİMSIRALAMATABAN
PUAN
PUAN
TÜRÜ
SÜRE
Psikoloji
Sosyal Bilimler ve Psikoloji Fakültesi
Ücretli
Örgün
1168888
1442354
Dolmadı
228.288
209.011
Dolmadı
EA4 YIL
Uluslararası İlişkiler
Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi Fakültesi
Ücretli
Örgün
1464690
1724269
Dolmadı
207.554
181.393
Dolmadı
EA4 YIL

Bakü Devlet Üniversitesi Yorumları

YORUMUNUZ GÖNDERİLDİ 🥰
(En Geç 2 Saat İçerisinde Cevaplanacaktır.)
💌 Günlük 2 Yorum Hakkınız Var.
avatar
Miray
Bakü Devlet Üniversitesi devlet mi özel mi?
PUANTR:Bakü Devlet Üniversitesi üniversitesidir.
avatar
Bakü Devlet Üniversitesi en popüler sayısal bölümleri hangileri?
PUANTR:Yukarıdaki tabloda puan türüne tıklayarak sıralama yapabilirsiniz. Puan türünde SAY yazanın olduğu satırlardaki bölümler en popüler olanlar yukarıdan aşağıya doğru sıralanmış olcaktır.
avatar
Melike
Bakü Devlet Üniversitesi lisans bölümleri? Bakü Devlet Üniversitesi önlisans bölümleri?
PUANTR:Bakü Devlet Üniversitesi lisans ve önlisans bölümlerini yorumda belirtmektense yukarıdaki tabloda daha detaylı görebilirsiniz. Eğitim süresi 2 yıl olanlar önlisans bölümleri olup, 4 yıl ve üzeri olanlar lisans bölümleridir.
LiSTEM
MENü
🚀
🍪 Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.