😍 Filtre kısmını kullanarak, tahmini puanlarınızı yazarak kazanabileceğiniz üniversiteleri görüntüleyebilirsiniz. | 😉 Tabloları görüntülerken üniversite ismi veya lise isimlerine tıklayarak favoriye alabilirsiniz. | 🥰 Favorilerinizi whatsapp, sms veya telgram ile arkadaşlarınıza gönderin. | 😲 Üniversite tercih sayfamızı kesinlikle kullanmalısınız.

2024 Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu Puanları ve Sıralamaları

Yıllara göre TYT AYT Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu taban puanları, Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu sıralama, Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için kaç puan gerekir, Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu kaç binle kapattı tarzı soruların cevaplarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu kaç yıl?

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu bölümünün eğitim süresi 2 yıl olup, devlet veya özel üniversite olması eğitim süresini değiştirmez. Hazırlık sınıfı ise bazı üniversitelerde olabilir fakat zorunluluğu üniversiteye göre değişecektir.

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu kaç binle kapattı? Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu sıralama 2024?

Geçen yıl en son devlet üniversitesini 2072896 bin arasına giren kişi kazandı. Bu sıralamaların biraz altında yer alarak bu bölümü kazanabilirsiniz.

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için kaç puan gerekir?

Devlet üniversitesi için en az 225 puan almanız gerekir.

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu olan iller? Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu hangi şehirde var?

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu olan iller: AKSARAY.

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için kaç net gerekir?

Devlet üniversitesi Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için en az TYT sınavında Türkçe: 8.5, Sosyal bilimler: 5, Matematik: -1.75, Fen bilimleri: 0.25 net almak yeterli olacaktır.

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu hangi puan türünden alıyor?

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu bölümü TYT puan türünden alım yapıyor.

TYT puan türü için hangi derslerin sorularını çözmeliyim?

TYT için çözülmesi gereken soru dağılımı ve yüzdesel etkilerini şu resimde görebilirsiniz:

TYT puan türü soru dağılımı

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu olan üniversiteler? Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu olan özel üniversiteler?

Liste uzun olabileceği için Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu olan devlet üniversiteleri ve Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu olan özel üniversiteleri aşağıdaki tablonun ilk sütununda görebilirsiniz.

🍛 Tabloda yer alan renkli veriler 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına aittir. Üniversite isimlerine tıklayarak favori listenizi oluşturabilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

2024 Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu Puanları ve Sıralamaları

BÖLÜMTÜREĞİTİMSIRALAMATABAN
PUAN
PUAN
TÜRÜ
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
Aksaray Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu
Geleneksel Tekstillerin Korunması ve RestorasyonuDevlet
Ücretsiz
Örgün
AKSARAY
2072896
2188388
225.110
218.848
TYT

Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu Yorumları

YORUMUNUZ GÖNDERİLDİ 🥰
(En Geç 2 Saat İçerisinde Cevaplanacaktır.)
💌 Günlük 2 Yorum Hakkınız Var.
avatar
Hakan
Devlet üniversitesi Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için kaç net gerekir?
PUANTR:Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için en az TYT sınavında Türkçe: 8.5, Sosyal bilimler: 5, Matematik: -1.75, Fen bilimleri: 0.25 net almak yeterli olacaktır.
avatar
Tuğçe
Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için en az kaç puan gerekir?
PUANTR:Devlet üniversitesinde Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu kazanmak için en az 225 puan gerekir.
avatar
Ecem
Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu kaç yıllık? Kaç sene?
PUANTR:Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu eğitim süresi 2 yıl olup, eğitim gördüğünüz yerin devlet veya özel üniversite olması fark etmez.
avatar
Hakan
Özel üniversite Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu için kaç net gerekir?
PUANTR:Geçen yıl özel üniversitede Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu bölümüne yerleşen olmadığı için net bilgisi mevcut değil.
avatar
Mine
Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu hangi puan türünden alıyor?
PUANTR:Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu bölümü TYT puan türünden alıyor.
avatar
Mert
Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu kaç binle alıyor? Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu sıralama?
PUANTR:Geçen yıl devlet üniversitesindeki Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu bölümüne en son 2072896 sıralamasındaki kişi yerleşmiş. Geçen yıl özel üniversitede Geleneksel Tekstillerin Korunması ve Restorasyonu bölümüne yerleşen olmadığı için sıralama bilgisi mevcut değil.
FiLTRE
LiSTEM
MENü
🚀